Fläktproblem S Kungsvägen 228

Fläktarna stannade lördagskväll, felsökning pågår.

Är nu åter i funktion

Det här inlägget postades i Aktuell information. Bokmärk permalänken.

Lämna ett svar

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *